logo logo

Aktualności

22-09-2017

RockRun w Jarocinie

Na tegorocznej edycji najbardziej rockowego biegu – RockRun w Jarocinie – nie zabrakło także Fundacji im. Królowej Polski św. Jadwigi.

 

W ramach Dni Ekonomii Społecznej 2017 niebieski namiot Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie kaliskim promował przedsiębiorstwa społeczne w powiecie jarocińskim. Razem z nami była Spółdzielnia Socjalna ZMYSŁY prowadząca m.in. działalność rehabilitacyjną. Biegacze mogli skorzystać z darmowych masaży po zakończonym biegu.

Zawodnicy startowali na dystansach 10 i 21.0975 km. To właśnie dla zwycięzców na tych dystansach w kategorii open ufundowaliśmy nagrody.

Na starcie półmaratonu pojawił się także doradca OWES – Jacek Bykowski – któremu dobiegnięcie do mety zajęło 1:37:23.

W tym roku imprezą towarzyszącą były biegi dla dzieci, które zorganizowało Stowarzyszenie MIŚ.

powrót
Lista rankingowa

Lista rankingowa

01-12-2017

Lista przedsiębiorstw społecznych, które zostały zakwalifikowane do otrzymania bezzwrotnego wsparcia finansowego na utworzenie nowego miejsca pracy w istniejących przedsiębiorstwach społecznych


więcej
XV posiedzenie Komisji Oceny Wniosków

XV posiedzenie Komisji Oceny Wniosków

17-11-2017

Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi informuje, iż w dniu 24 listopada br. odbędzie się piętnaste posiedzenie Komisji Oceny Wniosków w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie kaliskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 7.3.2 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.


więcej
Wizyta Komitetu Ekonomii Społecznej

Wizyta Komitetu Ekonomii Społecznej

13-10-2017

Fundacja zorganizowała drugą wizytę studyjną dla przedstawicieli Komitetu Ekonomii Społecznej w Poznaniu.


więcej
zobacz wszystkie aktualności