logo logo

Przedsiębiorstwa Społeczne

Spółdzielnia Socjalna Nowa Grodzka

Spółdzielnia Socjalna Nowa Grodzka

Konin, Plac Wolności 7
tel. 783 608 017

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Restauracji Nowa Grodzka w Koninie, którą prowadzi Spółdzielnia Socjalna Grodzka. Pracownikami lokalu są osoby niepełnosprawne, absolwenci Zakładu Aktywności Zawodowej w Posadzie, którzy dzięki spółdzielni mogą kontynuować swoją ścieżkę rehabilitacji zawodowej. Restauracja mieści się w klimatycznych odrestaurowanych piwnicznych wnętrzach z charakterystycznymi sklepieniami łukowymi. W menu znajdą Państwo elementy kuchni tradycyjnej oraz kuchni regionalnych z całego świata. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty cateringu. Spółdzielnia obsługuje także imprezy firmowe i przyjęcia okolicznościowe.

Spółdzielnia Socjalna GRODZKA powstała w ramach projektu „Samodzielni w ekonomii społecznej”.

powrót
Lista rankingowa

Lista rankingowa

01-12-2017

Lista przedsiębiorstw społecznych, które zostały zakwalifikowane do otrzymania bezzwrotnego wsparcia finansowego na utworzenie nowego miejsca pracy w istniejących przedsiębiorstwach społecznych


więcej
XV posiedzenie Komisji Oceny Wniosków

XV posiedzenie Komisji Oceny Wniosków

17-11-2017

Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi informuje, iż w dniu 24 listopada br. odbędzie się piętnaste posiedzenie Komisji Oceny Wniosków w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie kaliskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 7.3.2 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.


więcej
Wizyta Komitetu Ekonomii Społecznej

Wizyta Komitetu Ekonomii Społecznej

13-10-2017

Fundacja zorganizowała drugą wizytę studyjną dla przedstawicieli Komitetu Ekonomii Społecznej w Poznaniu.


więcej
zobacz wszystkie aktualności